Menu

Lørdag - Resultater

 

Kamp nr. Række: Tid Pulje Hold 1
Indgang
Hold 2
Under uret
Mål
nærmest indgang
Mål
Under uret
1 C 09:00 1 Fætter K Norrlands guld 1 5
2 C 09:08 1 Larsens Auto Gulvfirmaet Søren Johnsen 2 2
3 C 09:16 2 Jägerklubben JIK 3 4 1
4 C 09:24 2 Poolbojsene Best of Baku 4 3
5 C 09:32 1 Norrlands guld Lynge EntreprenørService 3 4
6 C 09:40 1 Fætter K Larsens Auto 0 3
7 C 09:48 2 JIK 3 Flemmings venner 2 3
8 C 09:56 1 Lynge EntreprenørService Gulvfirmaet Søren Johnsen 5 1
9 C 10:04 2 Jägerklubben Poolbojsene 3 2
10 C 10:12 2 Flemmings venner Best of Baku 0 0
11 C 10:20 1 Norrlands guld Larsens Auto 5 3
12 C 10:28 1 Gulvfirmaet Søren Johnsen Fætter K 4 2
13 C 10:36 2 JIK 3 Poolbojsene 1 6
14 C 10:44 2 Best of Baku Jägerklubben 4 0
15 C 10:52 1 Larsens Auto Lynge EntreprenørService 1 3
16 C 11:00 1 Gulvfirmaet Søren Johnsen Norrlands guld 2 2
17 C 11:08 2 Poolbojsene Flemmings venner 3 1
18 C 11:16 1 Lynge EntreprenørService Fætter K 3 0
19 C 11:24 2 Best of Baku JIK 3 3 2
20 C 11:32 2 Flemmings venner Jägerklubben 2 2
21 C 11:40 Semi Lynge EntreprenørService Best of Baku 1 3
22 C 11:48 Semi Poolbojsene Norrlands guld 5 1
23 V 11:56 3 Nørner's Veteran 03 2 1
24 V 12:04 3 VVS-Hjælpen B1903 0 3
25 C 12:12 Finale Best of Baku Poolbojsene 4 3
26 V 12:20 4 Master 03 Nejstgaard & Vetlov B 4 2
27 V 12:28 4 Rafleklubben Pollo Loco 1 2
28 V 12:36 3 B1903 Nørner's 1 0
29 V 12:44 3 Veteran 03 VVS-Hjælpen 3 2
30 V 12:52 4 Pollo Loco Master 03 3 3
31 V 13:00 4 Nejstgaard & Vetlov B Rafleklubben 4 4
32 V 13:08 3 Nørner's VVS-Hjælpen 6 2
33 V 13:16 3 B1903 Veteran 03 6 3
34 V 13:24 4 Master 03 Rafleklubben 4 2
35 V 13:32 4 Pollo Loco Nejstgaard & Vetlov B 2 4
36 V 13:40 Semi Nejstgaard & Vetlov B B1903 2 3
37 V 13:48 Semi Nørner's Master 03 1 3
38 C 13:56 5 Pillens Udvalgte BIF SENIOR 3 2
39 C 14:04 5 Rødestjerne JIK4 3 2
40 V 14:12 Finale B1903 Master 03 3 4
41 C 14:20 6 Ovdals dream team Hoffmann - Next Generation 5 1
42 C 14:28 6 Pillens Fravalgte JIK 1 3 1
43 C 14:36 5 BIF SENIOR JIK 2 2 3
44 C 14:44 5 Pillens Udvalgte Rødestjerne 4 1
45 C 14:52 6 Hoffmann - Next Generation Carl Ras Blue Rams 4 4
46 C 15:00 6 Ovdals dream team Pillens Fravalgte 2 1
47 C 15:08 5 JIK 2 JIK4 2 2
48 C 15:16 6 Carl Ras Blue Rams JIK 1 0 2
49 C 15:24 5 BIF SENIOR Rødestjerne 6 0
50 C 15:32 5 JIK4 Pillens Udvalgte 2 4
51 C 15:40 6 Hoffmann - Next Generation Pillens Fravalgte 1 3
52 C 15:48 6 JIK 1 Ovdals dream team 0 3
53 C 15:56 5 Rødestjerne JIK 2 0 7
54 C 16:04 5 JIK4 BIF SENIOR 1 7
55 C 16:12 6 Pillens Fravalgte Carl Ras Blue Rams 3 1
56 C 16:20 5 JIK 2 Pillens Udvalgte 1 4
57 C 16:28 6 JIK 1 Hoffmann - Next Generation 3 2
58 C 16:36 6 Carl Ras Blue Rams Ovdals dream team 2 2
59 C 16:44 Semi Pillens Udvalgte Pillens Fravalgte 3 2
60 C 16:52 Semi Ovdals dream team JIK 2 2 3
61 A+B 17:00 7 Autohjørnet Lyngby Bravisimo 6 5
62 A+B 17:08 7 Lynge Stingrays Augo's disciple 4 3
63 C 17:16 Finale Pillens Udvalgte JIK 2 4 3
64 A+B 17:24 8 B-93 Allstars Grahams udvalgte 2 3
65 A+B 17:32 8 Tømmings udvalgte Basserne 1 5
66 A+B 17:40 7 Bravisimo Team Sara 4 3
67 A+B 17:48 7 Autohjørnet Lyngby Lynge Stingrays 4 4
68 A+B 17:56 8 Basserne B-93 Allstars 3 2
69 A+B 18:04 7 Team Sara Augo's disciple 1 2
70 A+B 18:12 8 Grahams udvalgte Tømmings udvalgte 6 2
71 A+B 18:20 7 Bravisimo Lynge Stingrays 2 10
72 A+B 18:28 7 Augo's disciple Autohjørnet Lyngby 0 3
73 A+B 18:36 8 B-93 Allstars Tømmings udvalgte 6 3
74 A+B 18:44 7 Lynge Stingrays Team Sara 4 2
75 A+B 18:52 7 Augo's disciple Bravisimo 3 0
76 A+B 19:00 8 Basserne Grahams udvalgte 2 5
77 A+B 19:08 7 Team Sara Autohjørnet Lyngby 1 4
78 Semi B 19:16 Semi Augo's disciple Tømmings udvalgte 2 3
79 Semi B 19:24 Semi B-93 Allstars Team Sara 6 1
80 Semi A 19:32 Semi Lynge Stingrays Basserne 2 4
81 Semi A 19:40 Semi Grahams udvalgte Autohjørnet Lyngby 3 6
82 Finale B 19:48 Finale B Tømmings udvalgte B-93 Allstars 1 4
83 Finale A 19:56 Finale A Basserne Autohjørnet Lyngby 2 1