Menu

Tilmeldte hold

Følgende hold er pr. 2 Januar 2019 tilmeldt - i alt plads til 46 hold (39 hold tilmeldt)

 

  Veteran række 9 Hold tilmeldt (9 pladser)  
  Holdnavn Holdansvarlig  Første kamp
1 Amar Sport Hans Henrik Andreasen Kl 09.00
2 Team Jens Storm Jens Storm  Kl 09.00
3 B1903 1 Lars Dalsborg  Kl 09.08
4 B1903 3  Lars Dalsborg  Kl 09.08
5 Veterandrengene Jesper Thorsen  Kl 09.48
6 Nejstgaard og Vetlov A/S Bjørn Grænge  Kl 09.56
7 B1903 2  Lars Dalsborg Kl 09.56
8 Per Larsens Veteran Jacob Burgdorf  Kl 10.04 
9 Jægerspris Ishus    Kl 10.04 
       
  Senior A række 6 hold tilmeldt (6 pladser)  
  Holdnavn Holdansvarlig  Første kamp
1 MR Rasmussen Marc Rind-Rasmussen Kl 18.36
2 Team Sebastian Sebastian Ysbæk Kl 18.36
3 B93 All Star Martin Drescher Kl 18.44
4 Bravissimo Lars Dalsborg  Kl 18.44
5 VVS Hjælpen Lars Dalsborg Kl 19.08
6 COYS Claus Larsen  Kl 19.08
       
  Senior B række  23 Hold tilmeldt (30 pladser)  
  Holdnavn Holdansvarlig  Første kamp
1 Gulvfirmaet Søren Johnsen Ulrik Bjørnsson  Kl 09.16
2 Larsens Auto Torben Larsen  Kl 09.16
3 Fætter K Søren Jørgensen  Kl 09.24
4 Lynges Entreprenørservice Danni Winsløv Kl 09.24
5 Ovdals Dream Team Nicklas Ovdal Kl 09.32
6 JIK 1 Andre Mytysia Kl 09.32
7 JIK 2 André Mytysia Kl 09.40
8 Rødestjerne Stang Bacardi Marc Skovgaard Kl 09.40
9 Team 2M Tennis Majbritt Hjort Kl 13.56
10 Søren Sjov    Kl 13.56
11 Dulriks Drenge Jesper Askholm  Kl 14.04
12 Norrlands Guld Morten Hvidemose Kl 14.04
13 De Flyvende Hollændere Mogens G. Simonsen  Kl 14.20
14 P&P Lasse Schmidt  Kl 14.28
15 Pillens Disciple  Christoffer Schramm  Kl 14.28
16 Carl Ras Blue Rams Jacob Kyndby Jensen Kl 14.36
17 Jägerklubben Michael Frederiksen  Kl 14.36
18 Autohjørnet Lyngby Flemming Bæhrentzen Kl 14.44
19 Lynge Stingrays Frederik Wagner Kl 14.44
20 Flemmings Venner Flemming Tapdrup  Kl 14.56
21 TEAM JOE-JOE-MOE-JOE Dastan Sulaiman Kl 15.00
22 Pillens Udvalgte Christoffer Schramm Kl 15.00
23 Team SARA Thomas Bentzen Kl 15.08
24      
25      
26      
27      
28      
29      
30