Menu

PROGRAM LØRDAG

SPILLE PROGRAM LØRDAG D. 13. JANUAR 2018

 

Kamp Række Kl Nærmest indgang Under Uret
1 1 09:00 Fætter K Lynges Entréprenørservice
2 1 09:08 Gulvfirmaet Søren Johnsen Larsen's Auto
3 2 09:16 VVS Hjælpen 1 Claus Dalsgaard
4 2 09:24 Det Rige Nordsjælland Unicars A/S
5 3 09:32 Hestepigerne Ovdals Dream Team
6 3 09:40 Claus Dalsgaard 2 Rødestjerne Senior
7 4 09:48 Rørmosegård Baku Boys
8 4 09:56 Rødestjerne Oldboys Unicars A/S 2
9 1 10:04 Lynges Entréprenørservice Gulvfirmaet Søren Johnsen
10 1 10:12 Larsen's Auto Fætter K
11 2 10:20 Claus Dalsgaard Det Rige Nordsjælland
12 2 10:28 Unicars A/S VVS Hjælpen 1
13 3 10:36 Ovdals Dream Team Claus Dalsgaard 2
14 3 10:44 Rødestjerne Senior Hestepigerne
15 4 10:52 Baku Boys Rødestjerne Oldboys
16 4 11:00 Unicars A/S 2 Rørmosegård
17 1 11:08 Fætter K Gulvfirmaet Søren Johnsen
18 1 11:16 Lynges Entréprenørservice Larsen's Auto
19 2 11:24 VVS Hjælpen 1 Det Rige Nordsjælland
20 2 11:32 Claus Dalsgaard Unicars A/S
21 3 11:40 Hestepigerne Claus Dalsgaard 2
22 3 11:48 Ovdals Dream Team Rødestjerne Senior
23 4 11:56 Rørmosegård Rødestjerne Oldboys
24 4 12:04 Baku Boys Unicars A/S 2
25 Kvart 1 12:12 Vinder pulje 1 2'er Pulje 2
26 Kvart 2 12:20 Vinder pulje 2 2'er Pulje 1
27 Kvart 3 12:28 Vinder pulje 3 2'er Pulje 4
28 Kvart 4 12:36 Vinder pulje 4 2'er Pulje 3
29 5 12:44 B1903 Hold 1 Nørner's
30 5 12:52 B1903 Hold 3 Amar Sport
31 Semi 1 13:00 Vinder Kvart 1 Vinder Kvart 2
32 Semi 2 13:08 Vinder Kvart 3 Vinder Kvart 4
33 6 13:16 B1903 Hold 2 Elinades
34 6 13:24 Nejstgaard og Vetlov A/S Allerød Byråd
35 Finale 13:32 Vinder Semi 1 Vinder Semi 2
36 5 13:40 Nørner's B1903 Hold 3
37 5 13:48 Amar Sport B1903 Hold 1
38 6 13:56 Elinades Nejstgaard og Vetlov A/S
39 6 14:04 Allerød Byråd B1903 Hold 2
40 5 14:12 B1903 Hold 1 B1903 Hold 3
41 5 14:20 Nørner's Amar Sport
42 6 14:28 B1903 Hold 2 Nejstgaard og Vetlov A/S
43 6 14:36 Elinades Allerød Byråd
44 7 14:44 Holte Star Zlatanera FF
45 7 14:52 Ude Af Kontrol Tømmings Udvalgte
46 Semi 3 15:00 Vinder Pulje 5 2'er Pulje 6
47 Semi 4 15:08 Vinder Pulje 6 2'er Pulje 5
48 8 15:16 Niras Rønneholtparken
49 8 15:24 Flemmings Venner Jägerklubben
50 Finale 15:32 Vinder Semi 3 Vinder Semi 4
51 7 15:40 Zlatanera FF Ude Af Kontrol
52 7 15:48 Tømmings Udvalgte Holte Star
53 8 15:56 Rønneholtparken Flemmings Venner
54 8 16:04 Jägerklubben Niras
55 7 16:12 Holte Star Ude Af Kontrol
56 7 16:20 Zlatanera FF Tømmings Udvalgte
57 8 16:28 Niras Flemmings Venner
58 8 16:36 Rønneholtparken Jägerklubben
59 9 16:44 Pillen 1 VVS Hjælpen 2
60 9 16:52 Autohjørnet Lyngby Overbetalte Allstars
61 Semi 5 17:00 Vinder Pulje 7 2'er Pulje 8
62 Semi 6 17:08 Vinder Pulje 8 2'er Pulje 7
63 10 17:16 Pillen 2 Smedene
64 10 17:24 Blom Transport Team SARA
65 Finale 17:32 Vinder Semi 5 Vinder Semi 6
66 9 17:40 VVS Hjælpen 2 Autohjørnet Lyngby
67 9 17:48 Overbetalte Allstars Pillen 1
68 10 17:56 Smedene Blom Transport
69 10 18:04 Team SARA Pillen 2
70 9 18:12 Pillen 1 Autohjørnet Lyngby
71 9 18:20 VVS Hjælpen 2 Overbetalte Allstars
72 10 18:28 Pillen 2 Blom Transport
73 10 18:36 Smedene Team SARA
74 11 18:44 VVS Hjælpen 3 Team Buchwald
75 11 18:52 COYS Bravissimo
76 11 19:00 De Blå Mænd FC Stjernemix
77 Semi 7 19:08 Vinder Pulje 9 2'er Pulje 10
78 Semi 8 19:16 Vinder Pulje 10 2'er Pulje 9
79 11 19:24 VVS Hjælpen 3 COYS
80 11 19:32 Team Buchwald De Blå Mænd
81 11 19:40 FC Stjernemix Bravissimo
82 Finale 19:48 Vinder Semi 7 Vinder Semi 8
83 11 19:56 COYS De Blå Mænd
84 11 20:04 Bravissimo VVS Hjælpen 3
85 11 20:12 Team Buchwald FC Stjernemix
86 11 20:20 De Blå Mænd VVS Hjælpen 3
87 11 20:28 Team Buchwald Bravissimo
88 11 20:36 FC Stjernemix COYS
89 11 20:44 Bravissimo De Blå Mænd
90 11 20:52 FC Stjernemix VVS Hjælpen 3
91 11 21:00 Team Buchwald COYS
92 Semi 9 21:08 Vinder Pulje 11 4'er Pulje 11
93 Semi 10 21:16 2'er Pulje 11 3'er Pulje 11
94 Fin 21:24 Vinder Semi 9 Vinder Semi 10