Menu

PROGRAM LØRDAG

Kamp Kl Pulje    
1 08:20 1 Fætter K Gulvfirmaet Søren Johnsen
2 08:28 1 Katja Kaj og Bente Bent Larsens Auto
3 08:36 2 Allerød Byråd Andersen & la Cour 2
4 08:44 2 Bravida Hillerød Claus Dalsgaard A/S
5 08:52 1 Lynges Entreprenør Service Fætter K
6 09:00 1 Gulvfirmaet Søren Johnsen Katja Kaj og Bente Bent
7 09:08 2 Norrlands Guld Allerød Byråd
8 09:16 1 Lynges Entreprenør Service Larsens Auto
9 09:24 2 Andersen & la Cour 2 Bravida Hillerød
10 09:32 2 Norrlands Guld Claus Dalsgaard A/S
11 09:40 3 Pillen Allerød 1 Baku Boys
12 09:48 3 Det rige Nordsjælland Ovdals Dream Team
13 09:56 1 Fætter K Katja Kaj og Bente Bent
14 10:04 1 Gulvfirmaet Søren Johnsen Lynges Entreprenør Service
15 10:12 2 Allerød Byråd Bravida Hillerød
16 10:20 2 Andersen & la Cour 2 Norrlands Guld
17 10:28 3 Baku Boys Det rige Nordsjælland
18 10:36 3 Ovdals Dream Team Pillen Allerød 1
19 10:44 1 Larsens Auto Fætter K
20 10:52 1 Katja Kaj og Bente Bent Lynges Entreprenør Service
21 11:00 2 Claus Dalsgaard A/S Allerød Byråd
22 11:08 1 Larsens Auto Gulvfirmaet Søren Johnsen
23 11:16 2 Bravida Hillerød Norrlands Guld
24 11:24 2 Claus Dalsgaard A/S Andersen & la Cour 2
25 11:32 3 APillen Allerød 1 Det rige Nordsjælland
26 11:40 3 Baku Boys Ovdals Dream Team
27 11:48 k Vinder Pulje 1 3'er Pulje 2
28 11:56 k Vinder Pulje 2 2'er pulje 1
29 12:04 k Vinder Pulje 3 3'er Pulje 1
30 12:12 k 2'er pulje 2 2'er Pulje 3
31 12:20 s Vinder kamp 27 Vinder kamp 28
32 12:28 s Vinder kamp 29 Vinder Kamp 30
33 12:36 4 3. holdet Birkerød Allstar
34 12:44 4 LGI Bjørnelund United Holte Star
35 12:52 f Vinder kamp 31 Vinder kamp 32
36 13:00 5 Carl Ras Herlev Service Gitte Sass
37 13:08 5 LGI Mandesvinene Poolbojsene
38 13:16 4 Pillen Allerød 2 3. holdet
39 13:24 4 Birkerød Allstar LGI Bjørnelund United
40 13:32 5 Tømmings udvalgte Carl Ras Herlev Service
41 13:40 5 Gitte Sass LGI Mandesvinene
42 13:48 4 Pillen Allerød 2 Holte Star
43 13:56 4 3. holdet LGI Bjørnelund United
44 14:04 5 Tømmings udvalgte Poolbojsene
45 14:12 5 Carl Ras Herlev Service LGI Mandesvinene
46 14:20 4 Birkerød Allstar Pillen Allerød 2
47 14:28 4 Holte Star 3. holdet
48 14:36 5 Gitte Sass Tømmings udvalgte
49 14:44 5 Poolbojsene Carl Ras Herlev Service
50 14:52 4 LGI Bjørnelund United Pillen Allerød 2
51 15:00 4 Holte Star Birkerød Allstar
52 15:08 5 LGI Mandesvinene Tømmings udvalgte
53 15:16 5 Poolbojsene Gitte Sass
54 15:24 Vet Ama`r Sport B1903 hold 1
55 15:32 Vet B1903 hold 2 Snekkersten
56 15:40 s Vinder pulje 4 Nummer 2 pulje 5
57 15:48 s Vinder Pulje 5 Nummer 2 pulje 4
58 15:56 Vet Nejstgaard & Vetlov Ama`r Sport
59 16:04 Vet B1903 hold 1 B1903 hold 2
60 16:12 fin Vinder kamp 56 Vinder kamp 57
61 16:20 Vet Nejstgaard & Vetlov Snekkersten
62 16:28 Vet Ama`r Sport B1903 hold 2
63 16:36 6 Flemmings Venner GALACTICOS
64 16:44 6 Jägerklubben Pumbas udvalgte
65 16:52 Vet B1903 hold 1 Nejstgaard & Vetlov
66 17:00 Vet Snekkersten Ama`r Sport
67 17:08 7 Blom Transport Carl Rasserne
68 17:16 7 Overbetalte Allstars Team Sarah
69 17:24 Vet B1903 hold 2 Nejstgaard & Vetlov
70 17:32 Vet Snekkersten B1903 hold 1
71 17:40 8 AGF Autohjørnet Lyngby
72 17:48 8 Deportivo Cobayas VVS Hjælpen
73 17:56 fin Nummer 1 vet pulje Nummer 2 vet pulje 
74 18:04 6 GALACTICOS Jägerklubben
75 18:12 6 Pumbas udvalgte Flemmings Venner
76 18:20 7 Carl Rasserne Overbetalte Allstars
77 18:28 7 Team Sarah Blom Transport
78 18:36 8 Autohjørnet Lyngby Deportivo Cobayas
79 18:44 8 VVS Hjælpen AGF
80 18:52 6 Flemmings Venner Jägerklubben
81 19:00 6 GALACTICOS Pumbas udvalgte
82 19:08 7 Blom Transport Overbetalte Allstars
83 19:16 7 Carl Rasserne Team Sarah
84 19:24 8 AGF Deportivo Cobayas
85 19:32 8 Autohjørnet Lyngby VVS Hjælpen
86 19:40 Kvart 1 Vinder pulje 6 Næst Bedste 3'er ml pulje 6+7+8
87 19:48 Kvart 2 Vinder pulje 7 To'er pulje 8
88 19:56 Kvart 3 Vinder pulje 8 Bedste 3'er ml pulje 6+7+8
89 20:04 Kvart 4 To'er pulje 6 To'er pulje 7
90 20:12 Semi Vinder kavrt 1 Vinder kvart 2
91 20:20 Semi Vinder kvart 3 Vinder kvart 4
92 20:28 9 FC RUT  Uvelse evolution 2
93 20:36 Finale Vinder kamp 90 Vinder kamp 91
94 20:44 10 Uvelse evolution 1 Bravissimo
95 20:52 9 Larsens Auto VVS Hjælpen
96 21:00 10 Uvelse evolution 3 Byens Café & Pizzahouse
97 21:08 9 Team Buchwald FC RUT 
98 21:16 10 COYS Uvelse evolution 1
99 21:24 9 Uvelse evolution 2 Larsens Auto
100 21:32 10 Bravissimo Uvelse evolution 3
101 21:40 9 Team Buchwald VVS Hjælpen
102 21:48 10 COYS Byens Café & Pizzahouse
103 21:56 9 FC RUT  Larsens Auto
104 22:04 10 Uvelse evolution 1 Uvelse evolution 3
105 22:12 9 Uvelse evolution 2 Team Buchwald
106 22:20 10 Bravissimo COYS
107 22:28 9 VVS Hjælpen FC RUT 
108 22:36 10 Byens Café & Pizzahouse Uvelse evolution 1
109 22:44 9 Larsens Auto Team Buchwald
110 22:52 10 Uvelse evolution 3 COYS
111 23:00 9 VVS Hjælpen Uvelse evolution 2
112 23:08 10 Byens Café & Pizzahouse Bravissimo
113 23:16 Semi Vinder pulje 9 2'er pulje 10
114 23:24 Semi Vinder pulje 10 2'er pulje 9
115 23:32 Finale Vinder kamp 113 Vinder kamp 114